Półszlamowe
Motopompy spalinowe półszlamowe Honda Daishin Matsusaka

Półszlamowe

Motopompy spalinowe półszlamowe do wody brudnej

Motopompy spalinowe półszlamowe do wody brudnej to urządzenia o uniwersalnych zastosowaniach, stanowiące pośrednie rozwiązanie pomiędzy pompami do wody czystej a pompami szlamowymi. Ich wygodne użycie sprawia, że są popularne w różnych dziedzinach, zarówno w profesjonalnych firmach remontowych, jak i jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Aktywne filtry

Indeks: SST50

Marka: Daishin

Motopompa Honda SST 50

Motopompa półszlamowa do wody brudnej Honda SST 50 700 l/min, 20mm : Najmniejsza z pomp do zanieczyszczonej wody. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic i studzienek kanalizacyjnych. Jej największą zaletą jest niewielka masa oraz małe wymiary przy jednoczesnym zachowaniu dużego ziarna zanieczyszczeń stałych.

Cena 3 470,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SST80

Marka: Daishin

Motopompa Honda SST 80

Motopompa półszlamowa do wody brudnej Honda SST 80 1000 l/min, 20mm : Motopompa SST80 ze względu na dużą wydajność, dużą średnicę zanieczyszczeń stałych oraz małą masę i gabaryty idealnie nadaje się do stosowania w wozach bojowych jednostek straży pożarnej gdzie zawsze brakuje miejsca. Jest doskonałą alternatywą dla większych i cięższych motopomp...

Cena 4 299,99 zł
Więcej
W magazynie