Pływające
Motopompy pływające Honda Ogniochron pompy strażackie

Pływające

Motopompy pływające, strażackie pompy wody do zalań i powodzi Niagara.

Pompy te pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych terenów. Wystarczy położyć pompę na powierzchni wody i uruchomić. Najczęściej jest stosowana przez jednostki Straży Pożarnej i różnego rodzaju służby ratownicze.

Aktywne filtry

Indeks: NIAGARA1

Marka:

Motopompa Honda NIAGARA1

Motopompa Honda NIAGARA1 pływająca 1200l/min Pompy te pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych terenów. Wystarczy położyć pompę na powierzchni wody i uruchomić. Najczęściej jest stosowana przez jednostki Straży Pożarnej i różnego rodzaju służby ratownicze.

Cena 6 801,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: NIAGARA2

Marka:

Motopompa Honda NIAGARA2

Motopompa pływająca Honda NIAGARA2 (1200 l/min, 5mm) Pompy te pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych terenów. Wystarczy położyć pompę na powierzchni wody i uruchomić. Najczęściej jest stosowana przez jednostki Straży Pożarnej i różnego rodzaju służby ratownicze.

Cena 7 208,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: NIAGARA2PLUS

Marka:

Motopompa Honda NIAGARA2 PLUS

Motopompa Honda NIAGARA2 PLUS 1200 l/min, 5mm Pompy te pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych terenów. Wystarczy położyć pompę na powierzchni wody i uruchomić. Najczęściej jest stosowana przez jednostki Straży Pożarnej i różnego rodzaju służby ratownicze. Wersja PLUS wyposażona jest w powiększony zbiornik paliwa.

Cena 7 884,00 zł
Więcej
W magazynie

Pompy wody pływające, motopompy Niagara z silnikiem Honda

Pompy pływające osadzone w specjalnie skonstruowanym pływaku pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych terenów, piwnic, domów.

Wystarczy położyć pompę na powierzchni wody i uruchomić. Najczęściej jest stosowana przez jednostki Straży Pożarnej i różnego rodzaju służby ratownicze.

Potrzebują do 5 cm głębokości wody aby normalnie pracować i pompować wodę.