Do wody czystej
Motopompy do wody czystej marki Honda, Daishin, Matsusaka

Do wody czystej

Motopompy spalinowe do wody czystej pompy ciśnieniowe do nawadniania :

Motopompy spalinowe serii WX, WB oraz QP stanowią doskonałe rozwiązanie do efektywnego pompowania dużych ilości czystej wody, głównie z rzek, jezior lub innych naturalnych zbiorników wodnych. Te zaawansowane technologicznie urządzenia są specjalnie przystosowane do zastosowań w obszarze irygacji, czyli nawadniania lub osuszania, gdzie precyzyjne i skuteczne pompowanie wody odgrywa kluczową rolę.

Aktywne filtry

Indeks: WMP20X

Marka: Honda

Motopompa Honda WMP 20X

Motopompa Honda WMP 20X pompa do chemikaliów 850 l/min, 2,6atm pH 4-9 Specjalne materiały, z których wykonano korpus części pompowej włókno szklane pokryte poliestrem pozwala na stosowanie tego modelu pompy do cieczy chemicznych o wartości współczynnika pH 4-9. Może być stosowana do popularnego nawozu saletrzano-mocznikowego tzw. RSM.

Cena 4 415,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WB20XT

Marka: Honda

Motopompa Honda WB 20XT

Motopompa do wody czystej Honda WB 20XT 600 l/min, 3,2atm Jest to pompa typowo rolnicza. Duża wydajność w stosunku do małej masy pozwala na stosowanie pompy praktycznie przy każdym zbiorniku wodnym, nawet jeśli jest to trudno dostępne nabrzeże rzeczne.

Cena 2 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WB30XT

Marka: Honda

Motopompa Honda WB 30XT

Motopompa do wody czystej Honda WB 30XT 1100 l/min, 2,3atm Te pompy udowodniły swoją wysoką pozycję i niezawodność podczas wielu akcji nawadniania podczas suszy np. w 2006 roku. Bardzo duża wydajność przy zachowaniu niskiej masy pompy sprawiły, że stały się najbardziej poszukiwanym produktem tych gorących dni.

Cena 2 400,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WX10

Marka: Honda

Motopompa Honda WX 10

Motopompa Honda WX 10 3,5atm pompa do wody czystej 120 l/min : Jest to najmniejsza pompa produkowana przez HONDĘ. Silnik mini-czterosuw o pojemności 25cm3 jest najlżejszym i najmniejszym w swojej klasie.

Cena 1 985,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WX15

Marka: Honda

Motopompa Honda WX 15

Motopompa Honda pompa do wody czystej WX 15 240 l/min, 4atm : Jest to druga z serii małych spalinowych pomp ogrodowych. Powiększona wydajność oraz ciśnienie pozwalają stosować ją do zasilania systemu zraszaczy i nawodnienia. Idealne do stosowania na działkach za miastem, do pompowania wody na wysokość do 40m.

Cena 2 460,00 zł
Więcej
W magazynie