Lista produktów marki Daishin

Daishin wysokiej jakości motopompy wody napędzane silnikami Honda

Daishin to japoński producent specjalizujący się w opracowywaniu samozasysających pomp do wody czystej, pomp do wody brudnej oraz pomp do wody zanieczyszczonej - półszlamowe zasilanych profesjonalnymi silnikami benzynowymi Honda serii GX.

Aktywne filtry

Indeks: SST80

Marka: Daishin

Motopompa Honda SST 80

Motopompa półszlamowa do wody brudnej Honda SST 80 1000 l/min, 20mm : Motopompa SST80 ze względu na dużą wydajność, dużą średnicę zanieczyszczeń stałych oraz małą masę i gabaryty idealnie nadaje się do stosowania w wozach bojowych jednostek straży pożarnej gdzie zawsze brakuje miejsca. Jest doskonałą alternatywą dla większych i cięższych motopomp...

Cena 4 299,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SMD50HXW

Marka: Daishin

Motopompa Honda SMD 50HXW

Motopompa szlamowa dowody brudnej Honda SMD 50HXW 125 l/min, 20mm Motopompy serii SMD potrafią przepompować wszystko, co zmieści się w wężu ssawnym i tłocznym np. sznurki, części organiczne roślin i zwierząt, gęsty szlam, silnie zapiaszczoną wodę z wykopów budowlanych, odpowiedniej wielkości kamienie. Pompy te można również stosować do oczyszczania...

Cena 7 030,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SMD80HX

Marka: Daishin

Motopompa Honda SMD 80HX

Motopompa do wody brudnej Honda SMD 80HX 240 l/min, 30mm szlamowa : Pompy serii SMD potrafią przepompować wszystko, co zmieści się w wężu ssawnym i tłocznym np. sznurki, części organiczne roślin i zwierząt, gęsty szlam, silnie zapiaszczoną wodę z wykopów budowlanych, odpowiedniej wielkości kamienie. Pompy te można również stosować do oczyszczania budynków...

Cena 7 320,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SST50

Marka: Daishin

Motopompa Honda SST 50

Motopompa półszlamowa do wody brudnej Honda SST 50 700 l/min, 20mm : Najmniejsza z pomp do zanieczyszczonej wody. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic i studzienek kanalizacyjnych. Jej największą zaletą jest niewielka masa oraz małe wymiary przy jednoczesnym zachowaniu dużego ziarna zanieczyszczeń stałych.

Cena 3 470,00 zł
Więcej
W magazynie

Daishin motopompy wody napędzane silnikami Honda serii GX, motopompy do wody czystej, motopompy do wody brudnej :

Daishin to japoński producent specjalizujący się w opracowywaniu samozasysających pomp do wody czystej, pomp do wody brudnej oraz pomp do wody zanieczyszczonej - półszlamowe zasilanych profesjonalnymi silnikami benzynowymi Honda serii GX.

Pompy szlamowe to profesjonalny sprzęt na budowę i do akcji ratowniczych. Silnik, solidna konstrukcja, żeliwny wirnik o dużej gęstości to największe zalety pomp tej serii. Są chwalone przez jednostki straży pożarnych ze względu na niezawodność i skuteczność w akcji.

Bardzo wygodne w użyciu. Ze względu na małą masę pompy i ich małe wymiary, można je transportować nawet samochodem osobowym. Cenione przez różnego rodzaju małe i duże firmy remontowe, drogowe, hydrauliczne oraz jednostki straży pożarnej.

DAISHIN (Japonia) powstała w 1971 roku. W 1999 roku firma otrzymała ISO9001, a w 2003 roku - ISO14001. Od chwili powstania firma wdraża niezawodne maszyny i mechanizmy ułatwiające życie ludzi, wykorzystując technologie przyjazne dla środowiska.
Dziś firma ta jest znanym na całym świecie producentem wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego i energetycznego, posiadającym spółki zależne w Europie, Korei i Chinach, a łączna powierzchnia budynków i konstrukcji biurowych i przemysłowych firmy przekracza 30 000 mkw. Produkty firmy eksportowane są do ponad 100 krajów na całym świecie.

DAISHIN produkuje pompy silnikowe do wody czystej, pompy półszlamowe oraz motopompy szlamowe do wody brudnej (błota), oraz wysokociśnieniowe pompy silnikowe, generatory.

Produkty DAISHIN charakteryzują się niezawodnością i wysoką jakością, funkcjonalnością, dużą wydajnością i bezpieczeństwem. 

Wszystkie produkty japońskiego giganta poddawane są szczegółowym testom, w których uwzględniane są rzeczywiste warunki pracy każdego produktu, a główny nacisk kładziony jest na zgodność rzeczywistego działania z deklarowanymi właściwościami.