Karczownica OREC HRC 673H Orec HRC673H - cornea - 1827
  • Karczownica OREC HRC 673H Orec HRC673H - cornea - 1827
  • Karczownica OREC HRC 673H Orec HRC673H - cornea - 1828

Karczownica OREC HRC 673H

HRC673H

Karczownica bijakowa OREC HRC 673H

Ilość

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

 

Zasady dostawy

 

 

Zasady zwrotu

Opis

HRC673 H to jedna z serii karczownico-kosiarek bijakowych OREC z gąsienicowym układem jezdnym przeznaczonych do koszenia wysokich traw i roślin łąkowych, karczowania i rozdrabniania zdrewniałych łodyg, krzewów na ekstremalnie trudnych obszarach, które dla innych maszyn są poważnym wyzwaniem.  Maszyna wyróżnia się solidną konstrukcją, efektywnością systemu tnącego i niezawodnością w każdych warunkach pracy, a przede wszystkim na stromych zboczach.

Moc OREC HRC673 H, która sprawia, że karczownica bijakowa pracuje w miejscach niedostępnych dla innych podobnych maszyn, zawdzięcza niezawodnemu silnikowi Honda GX 270 OHV-HIE. Jest to silnik o specjalnej konstrukcji z pompą do ciągłego podawania oleju i jest przeznaczony do maszyn pracujących na stromych, wysokich zboczach. Dodatkowo, część napędowa posiada automatyczną blokadę toru jazdy, która zapobiega ślizganiu się gąsienic oraz blokadę pojedynczego toru jazdy ułatwiającą sterowanie.  

Wydajność koszenia, karczowania wraz z dokładnym rozdrabnianiem roślin zapewnia solidny bęben z 38 uchylnymi nożami wykonanymi ze stali wysokiej jakości. Dzięki tej konstrukcji systemu tnącego, kosiarka HRC673 H karczuje i rozdrabnia praktycznie wszystko co napotka na drodze (uchylne noże odbijają się od przeszkód stałych, jak np. kamienie).

Źródło :

http://www.orec.pl/

Szczegółowe informacje :

http://www.orec.pl/maszyny-orec/karczownice-bijakowe/189-karczownica-bijakowa-orec-hrc673h

hrc673h.jpg

Szczegóły produktu
HRC673H
3 innych produktów w tej samej kategorii: