Ciągnik jednoosiowy Honda F 560 C

F560C

Ciągnik jednoosiowy Honda F 560 C

Ciągnik jednoosiowy F 560C posiada czterosuwowy, górnozaworowy silnik HONDA GX 160. Maszynę wyposażono w łańcuchową przekładnię napędu. Maszyna posiada sześć biegów do przodu i dwa do tyłu. Zbiornik paliwa o pojemności 3 litrów zapewniający 2 i pół godziny pracy. Waga 53 kg. Regulowane ergonomiczne rączki i blokada bezpieczeństwa zapewniają pełny komfort i bezpieczeństwo pracy.

9 990,00 zł
Brutto 1
Ilość

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

 

Zasady dostawy

 

 

Zasady zwrotu

Opis

Ciągnik jednoosiowy wielofunkcyjny HONDA F 560C :

  • Model : F 560 C,
  • Silnik : HONDA GX 160,
  • Biegi przód / wstecz : 6 / 2
  • Osprzęt (opcja): obsypnik jednorzędowy, obsypnik dwurzędowy, noże glebogryzarki, pług kątowy obrotowy z przedpłużkiem, pług palcowy,pług do orki zagonowej, pług zwrotny, glebogryzarka tylna, kosiarka listwowe, koła, koła bliźniacze, zestawy do odśnieżania, zamiatarki, wyorywacze do ziemniaków, sadzarka do ziemniaków, brony, kombi- rozdrabniacze, wertykulator, kultywator.

Uwaga :

  • W podanej cenie ciągnik nie jest wyposażony w koła jezdne.
  • Do ceny ciągnika należy doliczyć wytypowane z cennika osprzętu do ciągników jednoosiowych koła, półosie, piasty i uchwyty.

"Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę".

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

Źródło :

www.mojahonda.pl

Szczegółowe informacje :

http://www.mojahonda.pl/ciagniki-jednoosiowe-honda/ciagnik-jednoosiowy-honda-f-560c-detail

Szczegóły produktu
F560C

Śledź nas na Facebooku